Виїзд, Замір,
Кошторис - Безкоштовно

 


Укладання плитки

Дизайнерський проект був зіпсований некваліфікованими майстрами?
Бажаєте оновити інтер'єр у ванній кімнаті або просто модернізувати вже існуючий кухонний фартух? У санвузлі відлетіла плитка, а підлогове покриття пішло хвилями після неякісного монтажу системи «тепла підлога»?

Фахівці компанії «Атлант-Буд» виконають роботи будь-якої складності, в різному стилі і з використанням матеріалів різних виробників. Ми маємо високі навички роботи з плиткою, достатній досвід і регулярне вдосконалення своїх знань.


Основні послуги

Укладання плиткиБазові послуги включають кладку плитки на підлогу і стіни, попереднє різання будматеріалу, безшовну укладку, установку плінтуса і плиткових укосів. Плінтус може бути виконаний як з керамічної плитки, так з керамограніта.

Ви власник приватного будинку або котеджу? Можливо, вас зацікавлять послуги укладання радіусних ступенів і клінкерної плитки на фасадах.

До підготовчих і додаткових робіт відносять маякову штукатурку стін, монтаж капіносів для ступенів, затирання плиткових швів.

Доступний монтаж сантехнічних ревізійних люків під плитку - виготовляють розпашними, натискними, зсувними і відкидними.


Види і область застосування плитки

Керамічна плитка - популярний оздоблювальний матеріал, як для приватного, так і громадського користування, завдяки своїй довговічності, екологічності та легкості в догляді.

У квартирах, заміських будинках або котеджах використовують плитку:

  • Підлогову - для покриття в кухонному приміщенні, санвузлі, передпокої або для поділу зон в студіях. Гладка або рельєфна, з імітацією мармуру, граніту, глини;
  • У ванну кімнату. Для облицювання стін застосовують вироби з високою опірністю до хімічних реагентів, низькою пористістю (вологостійкість);
  • У кухонне приміщення. Допускається використання виробів з невисоким ступенем міцності, оскільки покриття на стінах не піддається механічним навантаженням;
  • У передпокій або коридори. Вибирають неглазуровану плитку III і IV ступеня зносостійкості, підвищеної твердості і стійкості до забруднювачів, хімічних впливів.

Види і область застосування плиткиДля громадського користування в офісах, кафе, ресторанах, басейнах, станціях метро, ​​промислових підприємствах для підлогового покриття використовують з високим ступенем міцності і ущільненою основою, зносостійкість IV і V класу. Для облицювання стін - глазурована або неглазурована з підвищеною твердістю, стійка до хімічної дії і забруднювачів.

Для зовнішніх робіт застосовують сертифіковану плитку з морозостійкістю, одинарного випалу, екструдовану або неглазуровану, що має низьке вологопоглинання.

Укладання керамічної плитки - кропіткий процес, що вимагає максимальної зосередженості майстра, проводиться лише на рівну поверхню. В іншому випадку площину необхідно попередньо вирівняти.

Звичний для нас кахель потіснив інші види керамічної плитки на ринку будівельних матеріалів:

  • керамограніт;
  • котто;
  • клінкер;
  • двохвипальнювальна плитка;
  • одновипалювальна плитка.

Почему нам доверяютКлінкерна і керамічна підлогова плитки підходять для облицювання внутрішніх або зовнішніх сходів. Робота передбачає установку плінтуса між сходинками і стіною для додання конструкції завершеного вигляду.

З метою безпеки зовнішні сходи виконують з плитки з матовою поверхнею для запобігання ковзання. Альтернатива - нанесення антиковзних насічок на сходинки.

Крім стандартного варіанту існує комбінований спосіб облицювання поверхонь. Цей популярний дизайнерський прийом дозволяє зонувати простір за допомогою поєднання різних матеріалів та текстур. В результаті роботи ви отримуєте ефектний та унікальний інтер'єр вашої кімнати.


Чому нам довіряють

Команда «Атлант-Буд» - це кваліфіковані фахівці, які мають тривалий досвід і можуть впоратися із завданням будь-якої складності.

Перед початком роботи ми готові розробити ескіз і розрахувати оптимальну кількість будматеріалу для економії ваших коштів.

Ми дорожимо своєю репутацією, тому ви можете не сумніватися у
відмінному результаті проведеної нами роботи.


«Атлант-Буд» - комфорт і затишок у вашому будинку і на робочому місці!

+38 (067) 900-90-71
+38 (063) 233-07-46
+38 (050) 859-48-47
+38 (044) 233-07-46