Виїзд, Замір,
Кошторис - Безкоштовно

 


Гіпсокартонні роботи

Гипсокартонные работыЗатіяли перепланування в будинку і не визначилися з матеріалом для перегородок?
У пошуках безпечного і недорогого будматеріалу для обробки стін дитячої кімнати?
Мрієте про ніши або арки дивних форм, які гармонійно доповнять стильний інтер'єр?

Гіпсокартон - сучасний матеріал, який використовується для виготовлення і монтажу будь-яких конструкцій. Будматеріал універсальний і незамінний при ремонтно-оздоблювальних робіт. Завдяки технічним особливостям ГКЛ і простоті установки став надзвичайно популярний.

Гіпсокартонні роботи вимагають уважності і чіткої послідовності дій. Саме тому їх краще довірити професіоналам в будівельній сфері.

Компанія «Атлант-Буд» якісно виготовить і встановить гіпсокартонні конструкції: перегородки та фальшстени, стелі і виступи. Ми цінуємо наших клієнтів і дорожимо своєю репутацією, тому результат нашої роботи - це оперативно встановлений гіпсокартон без вад.


Види і переваги матеріалу

Виды и преимущества материалаЛисти гіпсокартону бувають звичайні, вогнестійкі, вологостійкі і волого-вогнестійкі.

Звичайний тип ГКЛ використовують для внутрішньої обробки приміщень із середнім ступенем вологості.

Вогнестійкий гіпсокартон призначений для приміщень, де існує ризик спалахів.

Вологостійкий вид матеріалу застосовується для приміщень з підвищеним ступенем вологості.

Волого-вогнестійкий поєднав в собі властивості попередників.

Залежно від характеру кромки матеріал поділяють на прямий, витончений, напівкруглий, напівкруглий витончений і закруглений.

За способом застосування розрізняють стіновий, стельовий та арочний ГКЛ.

Область применения ГКЛГіпсокартон виділяється наступними перевагами в порівнянні з іншими будматеріалами:

  • Екологічність. В основі - гіпсовий наповнювач, облицьований картоном, який не виділяє хімічних речовин;
  • Можливість проховувати нерівності поверхонь. Крім вибоїн або тріщин, лист гіпсокартону вкриває комунікації (електрика, сантехніка, вентиляція);
  • Гарна звуко- і теплоізоляція матеріалу. Утепливши гіпсокартон додатковим шаром з пінопласту або мінеральної вати, можна істотно заощадити на рахунках в холодну пору року;
  • Вогнестійкість. До займання схильний тільки верхній шар з картону в разі використання звичайного типу;
  • Гнучкість і легкість. ГКЛ в дизайні - ресурс для реалізації ваших творчих ідей. Можливо виготовлення ніш будь-яких форм, багатоярусного стелі тощо;
  • Невибагливість. Монтаж гіпсокартону можливий в будь-якому приміщенні. Після установки на матеріал кладуть плитку, клеять шпалери або фарбують поверхню. Також в листи монтують світильники і приховане освітлення.

Область застосування ГКЛ

Основні гіпсокартонні роботи включають в себе обробку балконів і стін під фарбування або поклейку шпалер, виготовлення перегородок і підвісних стель, вирівнювання і облицювання стін, установку декоративних арок, колон і ніш з ГКЛ.

До додаткових робіт відносяться обробка швів, закладка утеплювача, зашивання труб ГКЛ, монтаж вертикального і горизонтального коробів, здійснення отворів, установка дверних і віконних укосів.


Монтаж гіпсокартону в «Атлант-Буд»

Компанія «Атлант-Буд» професійно займається гіпсокартонними роботами будь-якого ступеня складності. Зупинивши вибір на послугах від нашої компанії, ви отримаєте гарантію якості. Наші фахівці строго дотримуються всіх технологій на кожному етапі. Ми виконаємо всі роботи в строго обумовлений час.


«Атлант-Буд» - ідеальний ремонт для вашого житла, офісу чи магазину!

+38 (067) 900-90-71
+38 (063) 233-07-46
+38 (050) 859-48-47
+38 (044) 233-07-46