Виїзд, Замір,
Кошторис - Безкоштовно

 


Будівництво будинків

будівництво будинківДавно мрієте про власний будинок, але варіанти, представлені на ринку нерухомості, вам зовсім не підходять?
Хочете створити унікальну будову, яке буде в повній мірі відповідати вимогам вашої родини і вигідно підкреслювати ваш статус?
Можливо, будівництво житлового будинку вже давно у ваших інтересах, але ви не можете знайти хорошого підрядника?

У будь-якому випадку, компанія «Атлант-Буд» рада запропонувати вам свої професійні послуги в сфері будівельно-ремонтних робіт!

Ми розуміємо, що процес індивідуального будівництва сам по собі досить складний, оскільки включає в себе фінансову, тимчасову і організаційну сторони. Тому в основі нашої роботи лежить принцип - будівництво будинків «під ключ»,
який значно спрощує процес втілення вашої мрії!

Послуга будівництва будинку «під ключ»: головні складові

Будівництво - це завжди масштабний проект, а зведення приватного будинку - не тільки величезне поле роботи, але і сфера підвищеної уваги. Адже будь-яка похибка в документації або самій споруді може привести до серйозних проблем в експлуатації будівлі.

Перша і головна складова, на якій базується правильне будівництво індивідуальних житлових будинків - вибір відповідального підрядника. Саме такою компанією є «Атлант-Буд», оскільки за 11 років роботи ми налагодили свій алгоритм дії, який ідеально адаптується під рамки певного проекту.

будівництво будинків «під ключ»Головними його складовими є:

  • Розгляд заявки замовника. На цьому етапі наші фахівці вислухають ваші вимоги, побажання та ідеї. У свою чергу ми запропонуємо вибір з вже існуючих проектів або почнемо створювати ваш індивідуальний план;
  • Підготовка документації для проекту та її обговорення. У разі, якщо вас цікавить індивідуальне будівництво будинків з нестандартним плануванням або суворим бюджетним обмеженням - відразу після консультації ми приступимо до розробки вашого проекту, побудови макета майбутнього будинку в спеціальній комп'ютерній програмі. В обов'язковому порядку ми готуємо всі необхідні схеми і креслення. Далі вся інформація буде надіслана Вам на пошту для попереднього ознайомлення;
  • Закупівля і доставка будівельних матеріалів. Після розробки проекту і вибору типу будови майбутнього будинку, ми займаємося купівлею будматеріалів, підбираємо необхідне обладнання, інструменти та самостійно доставляємо все на будівельний майданчик;
  • Будівництво будівлі. Один з найбільш трудомістких етапів, але у виконанні наших майстрів - швидкий і якісно виконаний процес.

Крім того, на перших етапах нашої роботи значну увагу ми приділяємо технічній документації і складанню кошторису.

Ми розуміємо, що розрахунок будівництва будинку - один з найважливіших моментів для замовника, тому вже на початку співпраці ми створюємо повністю розписану схему роботи і фіксуємо її вартість.

Услуга строительства дома «под ключ»В основі діяльності нашої компанії - прагнення робити життя людей краще і комфортніше. Тому будівництво будинків у виконанні наших фахівців - це дійсно проект, зроблений «під ключ». Адже у нас ви отримаєте:

  • професійну консультацію і відкритість на кожному етапі роботи;
  • реалізацію повного циклу робіт: від розробки проекту майбутньої будівлі до створення унікального дизайну всередині будинку;
  • гарантовану якість підсумкової роботи, в основі якої безперервний контроль процесу з боку фахівців технагляду, і сувора відповідність зазначених термінів.

Крім того, співпраця з «Атлант-Буд» - величезний простір для повноцінної реалізації ваших задумів, адже ми пропонуємо побудувати будинок з цегли, піноблоків, керамзитобетонні або газобетонні будівлі, монолітно-каркасні та комбіновані будинки.

«Атлант-Буд»: кращі фахівці, здатні побудувати будинок вашої мрії!


+38 (067) 900-90-71
+38 (063) 233-07-46
+38 (050) 859-48-47
+38 (044) 233-07-46