Виїзд, Замір,
Кошторис - Безкоштовно

 


Покрівельні роботи

Кровельные работыБудуєте будинок і потребуєте досвідчених покрівельників? Протікає дах, збирається конденсат або утеплювач не справляється зі своїм завданням? Можливо, покрівельний килим потребує якісної модернізації?

Покрівля являє собою захист вашого будинку, а значить - до проведених робіт повинні бути висунуті найвищі вимоги. Це відповідальний етап у зведенні будинку, який довіряють тільки фахівцям.

«Атлант-Буд» - це 10-річний досвід надання будівельних послуг, в тому числі покрівельних робіт. У нас працюють професійні покрівельники і проектувальники, які стикалися з роботами будь-якої складності, виконували їх гідно і в строк.


Види дахів і основні роботи

Існує кілька типів:

 • Односхилий - представляють собою горизонтальне покриття без нахилу. Застосовується для громадських і промислових будівель, а також гаражів;
 • Двосхилий - найбільш поширена конструкція, що складається з двох ухилів і коника;
 • Чотирьохскатні - зовні схожий з двосхилим, але замість фронтонів перебувають додаткові скати;
 • Багатоскатних - нестандартні будови, що мають особливості всіх трьох видів.

Виды крыш и основные работыОсновні роботи по покрівлі можна розділити на монтажні, ізоляційні, пов'язані з водостічною системою і демонтажні.

До монтажних відносяться: установка кроквяної системи і основи покрівлі, обрешітки і контробрешітки, укладання черепиці (бітумної, керамічної, цементно-піщаної) і мансардних вікон.

Ізоляційні - монтаж паро- та гідроізоляційних плівок, пристрій утеплювача покрівельного покриття за допомогою скловати або базальтової вати. Призначення робіт - створення буферної зони між внутрішнім мікрокліматом і навколишнім середовищем.

До робіт по водостічній системі зараховують установку труб і жолобів. Спеціалізація даних робіт - забезпечити відведення атмосферних опадів з покрівлі, щоб уникнути руйнування облицювальних матеріалів.

Демонтажні роботи полягають в усуненні об'єктів покриття.

Додаткові роботи включають монтаж металевих або вінілових софітів, хімічну обробку пиломатеріалів, установку флюгарок на димохід і фарбування декоративних об'єктів. Також до них відносяться облаштування карнизних і вітрових планок, снігозатримувача, підшивка карнизів.


Послідовність робіт

Покрівельні роботи проводяться поетапно:

 • технічний огляд і діагностика;
 • проведення замірів на об'єкті - вимірюються скати будівлі, площа покрівельного покриття, труби і мансардні вікна;
 • підбір витратних матеріалів і добірних елементів;
 • складання кошторису на підставі застосовуваних матеріалів і оформлення договору;
 • демонтажні, монтажні роботи;
 • надання гарантії на 2 роки.

Наші фахівці ретельно дотримуються кожному з етапів покрівельних робіт.


«Атлант-Буд»: нам довіряють

Зупинивши вибір на послуги від «Атлант-Буд», ви отримаєте першокласний результат.

«Атлант-Буд»: нам доверяютМи дотримуємося певних принципів в роботі:

 • кваліфіковане консультування. Наші фахівці дадуть відповідь на питання і пояснять технічні моменти проведення покрівельних робіт;
 • проектування. При необхідності можлива розробка проекту згідно з вимірами і особливостями покрівлі. Розрахунки проводяться відповідно до нормативних документів і стандартів;
 • гарантії. Формула «якість + безпека» - запорука успішних робіт. Наше спецобладнання сертифіковане і пройшло необхідні перевірки;
 • прийнятні ціни. Ми відстоюємо принцип того, що покрівельні роботи повинні бути доступні і якісно виконані. Вартість робіт залежить від ряду факторів, включаючи конструкцію даху, площа, матеріали.

Довіртеся фахівцям з «Атлант-Буд» - забезпечте свій будинок
надійної покрівлею!

+38 (067) 900-90-71
+38 (063) 233-07-46
+38 (050) 859-48-47
+38 (044) 233-07-46