Виїзд, Замір,
Кошторис - Безкоштовно

 


Малярні роботи

Малярные работыКапітальний ремонт майже завершено, залишилося лише закінчити внутрішню обробку?
Фасад втратив свій початковий вигляд?
Потрібно пофарбувати гіпсокартонні конструкції?

Майстри компанії «Атлант-Буд» допоможуть вирішити всі ці питання швидко і на високому професійному рівні.

Використання інноваційних матеріалів і технологій в поєднанні з перевіреними багаторічною практикою напрацюваннями дозволяють нам забезпечувати чудовий остаточний результат.

Малярні роботи - це не просто нанесення на поверхню лакофарбових матеріалів, а ціла сукупність технологічних процесів, призначених надати естетичного вигляду стінам, стелі, фасадам, підлозі і тощо. Крім цього, таке покриття покращує санітарно-гігієнічний стан, захищає від впливу вологи, вогкості.

«Атлант-Буд» надасть свої послуги по внутрішнім і зовнішнім малярним роботам приватним та юридичним особам на вигідних умовах,з ретельним  виконанням нормативних і технологічних вимог. При виконанні даних робіт використовуються екологічно безпечні матеріали відмінної якості.


Використовувані матеріали і технології

Залежно від виду роботи, матеріалу покриття та умов подальшої експлуатації, використовуються різні види фарбувальних матеріалів. Сполучний склад може бути на водній основі (клей, вапно, цемент) або неводній (оліфи, бітуми або смоли).

Используемые материалы и технологииДля фарбування поверхонь застосовуються такі матеріали:

 • внутрішня, декоративна або захисна обробка - масляна, водоемульсійна фарба, клейовий, вапняний розчин, емаль, лаки;
 • фарбування фасадів будівель — підмазувальна паста, шпаклівка і грунтовка, масляна та інші види фарб;
 • для дерев'яних виробів - лакові матеріали.

Але малярні роботи не обмежуються нанесенням лаку або фарби. Для того, щоб ваш ремонт радував око необхідно провести ряд підготовчих робіт з підготовки поверхні.

«Атлант-Буд» виконає весь комплекс штукатурно-малярних робіт якісно та швидко настільки, наскільки дозволять технологічні вимоги. При цьому, досвідчені фахівці зроблять оцінку кліматичних особливостей всередині і зовні приміщення і з урахуванням всіх факторів, визначать кращий спосіб нанесення лакофарбових матеріалів: вручну (пензликом, валиком) або механізовану (за допомогою розпилювача фарб або аерозольного розпилювача лаків).


Що ми готові вам запропонувати

Что мы готовы вам предложитьМи раді надати свої послуги не тільки жителям Києва та області, а й усім громадянам України. Перелік робіт, які виконуються компанією, величезний, в ньому ви знайдете все, для того, щоб ваш будинок або квартира, офіс або магазин виглядали презентабельно, знайшли затишок та індивідуальність

Що стосується малярних робіт, ми пропонуємо наступне:

 • повний цикл підготовчих заходів;
 • фінішна підготовка поверхні під фарбування - грунтовка, шпаклівка, затирка;
 • обклеювання шпалерами з підбором малюнка і без;
  фарбування гіпсокартонних панелей;
 • малярні роботи по столярці, трубах, радіаторах;
 • фарбування стін, стелі, підлоги;
 • фарбування фасадів.

Перед початком робіт наш фахівець визначить фронт майбутніх робіт, технологічні особливості, матеріали та терміни. Ми підберемо для вас найкращі варіанти, як з економічної, так і з естетичної точки зору.


Наші конкурентні переваги

Перш за все, «Атлант-Буд» спеціалізується тільки на будівельно-ремонтних послугах. У нас працюють майстри з величезним досвідом і дійсно «золотими» руками. У нас ви зможете замовити будь-які послуги, пов'язані з ремонтом, вам не доведеться додатково шукати сантехніка або слюсаря, покрівельника або дизайнера.

Крім цього, вам напевно сподобаються наші умови:

 • зрозумілий і прозорий кошторис;
 • оперативне виконання замовлення;
 • індивідуальний підхід і уважне ставлення;
 • тривала гарантія якості.

«Атлант-Буд» - якісно виконані будівельно-ремонтні роботи
за доступними цінами!

+38 (067) 900-90-71
+38 (063) 233-07-46
+38 (050) 859-48-47
+38 (044) 233-07-46