Виїзд, Замір,
Кошторис - Безкоштовно

 


Сантехнічні роботи

Сантехнічні роботи київВи недавно придбали квартиру або будинок, і вам слід встановити нову сантехніку?
Ви вже зіткнулися або боїтеся мати справу з проблемою затоплення?
Ваше сантехнічне обладнання вийшло з ладу?

Звертайтеся в «Атлант-Буд» - ми впораємося з будь-якими сантехнічними труднощами в найбільш стислі терміни. Результат нашої роботи - це завжди професійно встановлене обладнання, грунтовний демонтаж труб водопостачання і каналізації, якісна заміна комплектуючих будь-якого виробника.


Основні роботи

Сантехнічні роботи замовитиУ перелік основних послуг входить проектування, монтаж і демонтаж систем водопостачання та каналізації. Крім монтування та демонтажу труб, також можлива заміна стояка водопроводу.

Дана робота проводиться в випадках:

  • ушкодження стояка та його протікання;
  • перепланування системи водопроводу.

Також надаємо послугу по заміні, монтажу і демонтажу системи опалення. Доступна установка як металопластикових, так і поліпропіленових труб, зняття заглушок і заповнення системи водою, розповітрювання стояка опалення, перепакування радіаторів.

Крім того, до основних послуг належать монтаж і заміна:

  • ванни і душової кабіни;
  • умивальника і мийки;
  • унітазу, пісуару і біде;
  • змішувача;
  • сифона;
  • піддону для душового боксу.

Сантехнічні роботи необхідно проводити не тільки за допомогою професійного обладнання,
а й важливо здійснювати їх фахівцям своєї справи.


Додаткові роботи

Сантехнічні роботиЗасмічення труб системи каналізації - небажана проблема для мешканців. Причинами засмічення можуть бути первинна установка труб під неправильним кутом, викидання великих предметів, надмірна жорсткість або недостатня напруга води.

Це питання вирішується професійним прочищенням системи каналізації за допомогою спеціального оснащення.

Іноді трапляються аварійні прочищення, але бажано їх попередньо не допускати. Якщо ви змушені регулярно проводити прочищення системи каналізації, необхідно задуматися про заміну труб, адже вони мають властивість з часом зменшуватися у внутрішньому діаметрі, завдяки різним відкладенням.

Постійне використання миючих засобів також може спровокувати засмічення в трубах. Так як складно уникнути відмови від їх користування, необхідно проводити прочищення каналізаційних труб в профілактичних цілях двічі на рік.

До додаткових сантехнічних робіт зараховують установку і зняття лічильників, фільтрів води і водонагрівачів, монтаж і заміну радіаторів, перенесення рушникосушарки, а також підключення пральних та посудомийних машин, проектування та встановлення системи тепла підлога.


Чому «Атлант-Буд»

У будь-якого обладнання є певний термін служби. Важливо стежити за тим, щоб сантехніка у вашому домі завжди була справна. Несвоєчасна заміна застарілого обладнання або неякісна установка нового можуть спровокувати неприємні наслідки для вас і ваших сусідів.

Уберегти себе від прикрих наслідків застарілої сантехніки або засмічень у водопроводі вам допоможуть майстри «Атлант-Буд». Наші фахівці дотримуються всіх технічних норм, використовують в роботі сучасні інструменти та якісні витратні матеріали.

Ми гарантуємо, що ваші очікування будуть неодмінно виправдані, оскільки  цінуємо кожного нашого клієнта і свою репутацію. Ми готові надати вам допомогу в будь-яких сантехнічних роботах за помірну ціну.


«Атлант-Буд» - комбінація надійності і якості!

+38 (067) 900-90-71
+38 (063) 233-07-46
+38 (050) 859-48-47
+38 (044) 233-07-46