Виїзд, Замір,
Кошторис - Безкоштовно

 


Меблі зі слебу

Зараз в заміських будинках або у великих квартирах все частіше можна побачити меблі зі слебу. Красиві обідні столи, настінні декорації зі слебу або спальні ліжка - все це можна за бажанням власника будинку декорувати в цьому незвичайному стилі. Такі меблі нагадують старовинні часи, коли всі меблі вироблялися теслями тільки з натурального дерева і служила довгі роки.

Компанія «Атлант-Буд» запрошує Вас розглянути варіанти меблів зі слебу. Меблі, виконані в такому стилі, будуть відрізнятися від всіх салонних і дорогих меблів своєю натуральністю і простотою.

Деревний слеб - це широкі зрізи стовбура дерева по вертикалі або по горизонталі. Розрізавши таким чином стовбур цінного дерева, можна побачити незвичайний малюнок, який є найголовнішим в меблів зі слебу. Такі зрізи обробляються і розкриваються лаком. З широкого масиву слебу можна зробити хороший стіл, зі зрізів поменше - стільці або маленькі столики.

Вся принадність меблів зі слебу полягає в тому, що при обробці дерева воно не втрачає свій природний колір, форму і фактуру. Тому Ваші меблі будуть виглядати незвично і навіть казково. Дерев'яний зріз має різноманітні форми (опуклі, нерівні або з горбками). Це додасть особливий відтінок та ефект Вашим меблям.

Меблі зі слебу відрізняються збереженням своїх природних форм і якостей. Іноді на слебі можна побачити кору або тріщинки. Вони спеціально не обробляються, оскільки стиль цих меблів носить натуральний характер. Сидячи за столом зі слебу, Ви відчуєте себе ближче до природи. Всім Вашим гостям неодмінно захочеться сісти за таким столом або провести рукою по такій лавці. Такі меблі привернуть увагу будь-кого, адже таке незвичайне оформлення не скрізь можна зустріти.

Ви бажаєте привнести в Ваш будинок особливу родзинку? Ви любитель натурального дерева?

Компанія «Атлант-Буд» займається виробництвом меблів зі слебу, тому поспішіть зробити Ваше замовлення у нас. Ми зробимо Вашу спальню, передпокій або вітальню надзвичайно красивою і загадковою!

Меблі зі слебу Меблі зі слебу купити