Виїзд, Замір,
Кошторис - Безкоштовно

 


Штукатурні роботи

Штукатурні роботиПлануєте капітальний ремонт?
Хочете замінити обридлі шпалери?
Мрієте прикрасити стіну декоративним покриттям?

При виконанні будь-якої з цих робіт вам не обійтися без головної складової - якісно виконаних штукатурних робіт.

Головне завдання штукатурки - це вирівняти поверхню до ідеального стану і захистити її від шкідливих впливів навколишнього середовища. Тільки за умови, що оштукатурювання вироблено правильно, ваші подальші дії дадуть бажаний результат.

«Атлант-Буд» має величезний досвід у виконанні завдань будь-якої складності пов'язаних з оштукатурюванням стін, стель, колон, арочних перекриттів, стиків між гіпсокартонними плитами та ін.

Наші майстри якісно і в чітко встановлені терміни перетворять ваше приміщення в ідеальне, з точки зору геометрії, і повністю готове до подальших робіт: фарбування, наклеювання шпалер тощо.


Види штукатурки

Види штукатуркиШтукатурка не тільки є основою для оздоблювальних робіт, а й виконує ряд інших завдань: забезпечує звукоізоляцію приміщення, зберігає мікроклімат, захищає від зайвої вологи. Вона являє собою шар вирівнюючої спеціальної суміші, яку наносять на поверхню стін, колон, стельове перекриття, перегородки.

Штукатурка буває різна, її можна розділити за наступними категоріями:

 • за функціональними особливостями. Вона поділяється на теплозахисну, звукоізоляційну, що володіє гідроізоляційними властивостями, для спеціалізованого застосування (наприклад, кислостойкого) і декоративну. Відповідно до цього змінюється перелік спеціальних добавок, що входять в суміш;
 • щодо подальших умов експлуатації. Є два види штукатурки: фасадна і для внутрішніх робіт. Якщо для фасадної основними критеріями вибору служать довговічність, міцність, волого- і морозостійкість тощо, то для складів, застосовуваних усередині приміщення, головними якостями є екологічність і декоративні показники;
 • за способом нанесення і використання матеріалів: монолітна (нанесення на поверхню суміші) і суха штукатурка (обшивка гіпсокартоном).

Використання останнього виду виправдано в приміщеннях великої площі, до того ж цей варіант обійдеться вам набагато дорожче. Монолітна штукатурка довговічна і міцна, вона не боїться вогкості, перепадів температур і може застосовуватися в приміщеннях будь-якого призначення.

Суміші поділяють на кілька основних видів:

 • цементна. Основним в'язким елементом є цемент, в якості наповнювача використовується вапно або пісок різних фракцій;
 • гіпсова. Основа - гіпс, наповнювач - дрібний пісок. Суміш відмінно підходить для штукатурки стелі, створює відмінну теплоізоляцію, швидко сохне;
 • декоративна: оточенто, марсельський віск, венеціанка та ін. Відрізняються відмінними декоративними якостями.

Майстри «Атлант-Буд» виконають будь-які види штукатурних робіт швидко, якісно, ​​а також допоможуть вам зробити правильний вибір для приміщень різного призначення.


Як проводиться оштукатурювання

Як проводиться оштукатурюванняВсі роботи проводяться з суворим дотриманням технологій. Для того, щоб розчин тримався довго, був міцним і відповідав іншим вимогам, роботи проводять в декілька етапів:

 • підготовка поверхні, при необхідності армування;
 • обризг, для поліпшення зчеплення суміші з поверхнею;
 • встановлюються маячки і куточки, провішування;
 • нанесення шару грунтовки;
 • накривка - вирівнюючий шар;
 • остаточне вирівнювання - затирка.

Наші майстри виробляють штукатурку будь-яких поверхонь в приміщеннях, фасадів, займаються ремонтними роботами.


Чому багато клієнтів вибирають «Атлант-Буд»

Ми на ринку більше 10-ти років і наші майстри мають величезний досвід проведення ремонтно-будівельних робіт. Компанія працює по всій території України, як з приватними замовниками, так і з юридичними особами.


Ремонт від «Атлант-Буд» - це чудова якість за реальними доступними цінами!

+38 (067) 900-90-71
+38 (063) 233-07-46
+38 (050) 859-48-47
+38 (044) 233-07-46