Виїзд, Замір,
Кошторис - Безкоштовно

 


Про нас

Ремонт будинків Ремонт квартир Ремонт котеджів Дизайн інтер'єру

Електротехнічні роботи Сантехнічні роботи Укладання плитки Демонтажні роботи

Штукатурні роботи Декоративна штукатурка Малярні роботи Гіпсокартонні роботи

Поклейка шпалер Стяжка Фасадні роботи Покрівельні роботи

Бетонні роботи Натяжні стелі Покриття підлоги Інсталяція фрески

Атлант-Буд - будівництво та ремонт європейського рівня

Ви мрієте про новий дім або хочете повністю оновити старий? Ваш офіс потребує перепланування або бажаєте просто освіжити приміщення? Хочете повністю змінити профіль торгової точки, а значить і внутрішній інтер'єр? Ми з радістю допоможемо втілити ваші плани в реальність!

З 2006 року Атлант-Буд вдосконалюється в області будівельно-ремонтних робіт. За цей час ми не тільки заробили репутацію надійного і відповідального підрядника, а й освоїли дуже багато нових технологій. На сьогоднішній день ми з гордістю можемо сказати, що нам під силу робота будь-якої складності та обсягу.

Атлант-Буд - підприємство, що складається з декількох компаній зі штатом вузькопрофільних фахівців. Саме завдяки такій організації праці, кожен займається тим, у чому дійсно розбирається, що значно впливає на результат. Ми любимо те, що робимо, а робимо те, що любимо!

Атлант-Буд розвивається і постійно розширює сферу своєї діяльності. Ми працюємо по всій території України, виконуючи замовлення приватних осіб, а також фірм, компаній, організацій.


Що ми можемо вам запропонувати

Фахівці компанії виконають загальнобудівельні роботи, невеликий косметичний ремонт або капітальний ремонт «під ключ». В незалежності від складності та кількості поставлених завдань, ви можете бути впевнені, що все буде виконано професійно і якісно. У нас немає «другорядних» клієнтів - кожен клієнт тільки «головний»!

Пропонуємо вам свої послуги з виконання наступних робіт:

 • бетонні, покрівельні, малярські, штукатурні;
 • монтажні та демонтажні роботи;
 • капітальний, косметичний, преміум, ексклюзивний та євроремонт квартир, котеджів, будинків, офісів;
 • послуги сантехніка, електрика, плиточника;
 • штукатурні роботи, в тому числі декоративна штукатурка;
 • утеплення, реставрація та первинна обробка фасадів;
 • дизайнерські послуги інтер'єру;
 • гіпсокартонні роботи будь-якої складності;
 • виготовлення та монтаж натяжних стель, покриття для підлоги, інсталяції фресок;
 • клінінгові послуги після ремонту.

Це далеко не повний перелік того, що ми робимо. Будь-які технологічні процеси, навіть найновіші, наші майстри виконають на високому професійному рівні. Ми працюємо з сучасним обладнанням, використовуючи безпечні та екологічно чисті матеріали.


Чому клієнти віддають нам перевагу

Виконані нами роботи можна побачити в багатьох містах України: Київ і Одеса, Харків і Львів тощо. Чому ж люди зупиняють свій вибір на нашій компанії, адже напевно є маса підрядчиків в місті? Це пояснюється досить просто - ми працюємо якісно і за чесними цінами!

Всім давно зрозуміло, що товар краще купувати у виробника, так і послуги краще замовляти безпосередньо! Завдяки роботі безпосередньо з клієнтами, відсутності витрат на утримання офісних працівників та оренду офісу, наші ціни цілком реальні і конкурентоспроможні.

Ще один плюс - прозорість складання кошторису. Всі найменші нюанси ми обговорюємо із замовником, людина чітко бачить, за що конкретно вона платить і скільки! Ми підкажемо, як можна зменшити витрату, наприклад, при обробці стін, а де цього робити не варто.

Крім цього, у нас Вас чекає:

 • індивідуальний підхід і уважне ставлення;
 • гарантія якості на всі виконані роботи;
 • гнучка цінова політика та зручні способи оплати;
 • обслуговування, як приватних, так і юридичних осіб;
 • суворе дотримання термінів, прописаних у договорі.

Хочете, щоб ваша мрія стала реальністю? Атлант-Буд - ми допоможемо зробити ваш будинок красивим, затишним та індивідуальним!


+38 (067) 900-90-71
+38 (063) 233-07-46
+38 (050) 859-48-47
+38 (044) 233-07-46